Belzepub: Ráj veganských burgerů sídlí na Žižkově

Belzepub: Veganské burgery, cibulové kroužky, nachos, veganský smažený sýr (Praha 3)

Existuje spousta restaurací, ve kterých umí připravit dobrý burger. Těch, ve kterých dostanete dokonalý šťavnatý vegan burger, už tolik není. Jednou z nich je bez debat žižkovský Belzepub. Pokud rádi cestujete, burgery na tomhle levelu mají také například ve Vegan Love v Budapešti nebo Cat Baru v Barceloně. I u nás stojí pár dalších burgerů za řeč, ale momentálně ten nejlepší dostanete podle mě tady.

A to není všechno. Kromě 3 stálých burgerů se na menu jednou za čas obměňuje čtvrtý speciální burger a na lístku najdete i další vegan junk food dobroty. Cibulové kroužky, nachos, smažák, salát Coleslaw, domácí hranolky a 6 různých dipů a omáček. Prostě ráj pro vegany, kteří rádi holdují prasárničkám. Tenhle ráj navíc podtrhuje jeden, řekl bych středně zajímavý, zážitek pár let nazpět. Tehdy jsem s kámošem a velkým očekáváním do „Belzáče“ přišel a byl jsem uzemněn informací, že dneska burgery nejsou a nebudou. Kuchař to ale zachránil tím, že udělal veganský segedín. Co víc si přát?

Takže pokud nepotřebujete nóbl prostředí a chcete se jednoduše fajnově nacpat, tak Belzepub je restaurace nebo spíš podnik, který hledáte.

Kontakty:

Web | Facebook

Adresa: U Rajské zahrady 14, 130 00 Praha 3