Kontakty

O PanVegan.cz

Hlavní myšlenkou webu PanVegan.cz je činit veganům a nadšencům do zdravé rostlinné stravy život snazší. Často se mě lidé ptají na veganské potraviny, recepty, restaurace a spoustu dalších užitečných vychytávek nebo na veganství a stravování obecně. S tím vším by vám měl Pan Vegan na tomto webu pomoci. A na co odpověď na webu nenajdete, na to se nebojte zeptat v diskuzích u článků nebo využijte kontakty na této stránce a ozvěte se přes mail nebo Facebook.

Jenom, prosím, berte veškeré informace, rady i názory na webu s rezervou. Pan Vegan je smyšlená postava, pod kterou vystupuje skutečný člověk, který se také může někdy splést . Rád si tedy nechám od vás, návštěvníků webu, poradit a uvítám jakoukoliv diskuzi v mezích slušnosti a lidskosti. Protože o vzájemné pomoci, respektu a soucitu by veganství mělo být.

A pokud snad sami provozujete vlastní web, restauraci, obchod nebo jinou vegan friendly činnost, ozvěte se mi, rád s vámi proberu možné formy vzájemné spolupráce.

Ondřej Svoboda alias Pan Vegan

Jmenuji se Ondřej Svoboda, jsem vegan, a jsem autorem a zakladatelem webu PanVegan.cz. Mám na starosti veškerý chod webu od obsahu, propagace, správy webu až po grafickou stránku. Těmito činnostmi se zároveň živím, pracuji v oblasti internetového marketingu.

Psaní se věnuji už od roku 2008, kdy jsem spoluzaložil a do roku 2015 vedl jako šéfredaktor online hudební magazín Royal-Flush.cz, který už dnes není aktivní.

Od roku 2011 také vystupuji jako DJ pod pseudonymem DJ Magič. Jsem klubový DJ hrající z vinylových desek. Žánrově se příliš neomezuji, přesto se dá říct, že inklinuji především k žánrům jako funk, jazz, latin, soul, disco, hip hop, reggae i různým elektronickým žánrům.