Kontakty | PanVegan.cz
PanVegan.cz Kontakty

Kontakty

Hlavní myšlenkou webu PanVegan.cz je činit veganům a nadšencům do zdravé rostlinné stravy život snazší. Proto na webu najdete hlavně veganské recepty, tipy na restaurace s veganskou nabídkou a spoustu dalších vychytávek.

KDO JE PAN VEGAN?

Jmenuji se Ondřej Svoboda, jsem vegan, a jsem autorem a zakladatelem webu PanVegan.cz. Mám na starosti veškerý chod webu od obsahu, propagace, správy webu až po grafickou stránku. Těmito činnostmi se zároveň živím, pracuji v oblasti internetového marketingu.

Od roku 2011 také vystupuji jako DJ pod pseudonymem DJ Magič. Žánrově se příliš neomezuji, přesto se dá říct, že inklinuji především k žánrům jako funk, jazz, latin, soul, disco, hip hop, reggae i různým elektronickým žánrům.

PODĚLTE SE O VAŠE TIPY

Máte tip na restauraci nabízející vynikající veganská jídla? Minipivovar, který má podle vás nejlepší pivo? Zajímavý recept nebo jinou vychytávku do kuchyně? Nebo jste viděli na YouTube zajímavou přednášku s veganskou tematikou a máte pocit, že se o ní málo ví?

Jakékoliv vaše tipy, o které se chcete podělit s ostatními, posílejte na mail info@panvegan.cz. Můžete psát i zprávy na Facebooku a Instagramu. Odpovím rád nejen na vaše tipy, ale i na jakékoliv dotazy související s veganstvím, webem atd.

Kontakty
InstagramNásledovat
YouTubeOdebírat
Odkazy