Tre Xanh: Obyčejný podnik s neobyčejně parádním Phóčkem

Tre Xanh: Vietnamská restaurace s veganskými jídly (Praha 2)

Chcete si v Praze dát výborné veganské Pho, Bún bò Nam Bộ nebo vietnamské závitky? V restauraci Tre Xanh jste na správné adrese! Skoro žádná vietnamská restaurace v Praze neuspokojí vegany tak jako právě Tre Xanh díky jejich vegetariánské části menu a hlavně fantastické polévce – veganskému Phóčku.

Možná (nebo spíš určitě) vás neuchvátí exteriér ani interiér restaurace, ale určitě vás nadchne obsluha svojí ukázkovou ochotou a pozitivním naladěním. Důkazem toho a příjemnou vzpomínkou budiž jedna z posledních návštěv. Kromě polévky, kterou si dáváme už pokaždé, jsme si objednali závitky a připomněli jsme, že mají být veganské (po několika návštěvách už víte, že není potřeba to zdůrazňovat). Chvíli na to vyšla z kuchyně paní středního věku a zeptala se nás, jestli chceme do závitků přidat podomácku vyrobenou veganskou šunku. Na překvapený výraz paní odpověděla: „já jsem taky jenom vegan“. Level domácí šunka a takovou domácí pohodu jsme fakt nečekali.

Takže se nenechte odradit vzhledem restaurace a dejte si fantastickou polévku se sójovými plátky. Závitky a další vege dobroty také potěší, ale na tohle Phóčko se prostě budete rádi vracet.

Kontakty:

Web | Facebook

Adresa: Koubkova 1726/8, 120 00 Praha 2