Chutnej: Bistro se solidními burgery a pizzou

Chutnej fast food - veganské bistro

Veganské bistro Chutnej je doslova pár kroků nad Krymskou ulicí, mají v blízkém okolí poměrně dost konkurence, a zdá se žijí převážně z rozvozů, protože kdykoliv přijdu, většina stolů obsazená není. I přes tenhle signál se ale nenechte zmást, Chutnej určitě stojí za doporučení. Mimo jiné i proto, že sousedí s Blue Vegan Pig Shop, kde mají zaručeně nejlepší vegan donuty.

Musím teda říct, že nejlepší burgery podle mě pořád dělá Belzepub, ale na druhou stranu v Chutnej přijdou lepší než ve Forkys, kde jsou kabrňáci hlavně na wrapy. V Chutnej si můžete vybrat z široké nabídky burgerů jako třeba aktuálně řepák, dhal, jarmuz, falafel nebo můj oblíbený brokáč. Občas mají v nabídce i jejich bylinkový majstrštyk zvaný čeko brko z česnáčku, kopřivy, bršlice a kostivalu a to je teprve pecka. Kdybyste přišli zrovna v době, kdy ho mají v nabídce, neváhejte. K burgeru jsou fajn přílohy jako batátové hranolky nebo cibulové kroužky a k tomu hlavně dipy, které mají taky vychytané.

V Chutnej si rozhodně nevyhrají jenom s burgery, ale mají spoustu druhů pizzy často v netradičním pojetí. Dlouho byla v nabídce třeba kontroverzní hawaii, kterou mám osobně rád, nebo pizza s hummusem. Pizzy mají prostě taky super a všechna jídla mají hlavně stálou kvalitu. Určitě neprohloupíte, když se stavíte najíst, a neočekáváte nic víc, než dobré jídlo v klidném a čístém fast foodu.

Kontakty:

Web | Facebook

Adresa: Voroněžská 564/19, 101 00 Praha 10