Kontakty | PanVegan.cz
PanVegan.cz Kontakt

O mně

Jsou food blogy jenom pro holky? Já si myslím, že ne. Moje jméno je Ondřej Svoboda, miluju jídlo a jsem vegan. Pan Vegan. Ale neznamená to, že bych byl nějaký drsný chlapák a musel bych to na blogu dávat najevo. Další „Fuck(t) drsnou veganskou kuchařku“ (jak se v Čechách překládá americká kuchařka Thug Kitchen) svět nepotřebuje. Jakožto zástupce méně něžné poloviny populace veganů chci prostě jenom jednoduchou formou nabídnout ostatním jednoduché recepty a doporučit místa, kde se dobře vegansky najíst. Maso nejím od roku 2010 (vegan jsem od roku 2014) a za tu dobu jsem nějaké zkušenosti a recepty nasbíral.

Jako správný kutil jsem si celý web i všechno okolo připravil a spravuji sám (jenom návrh loga mi připravil Matthew – díky). Tady ale moje kutilství bohužel končí. Mojí garáží a dílnou je počítač. Webařina a online marketing je zároveň i moje živobytí. Ale nebojte. Na mém webu na vás žádné marketingové triky nezkouším. Jenom jsem zde spojil mojí lásku k jídlu a vaření s mojí zálibou v psaní, tvorbě webů, atd.

K psaní jsem měl silný vztah od dětství. Ale bylo to až 8 let vedení už zaniklého hudebního magazínu Royal-Flush.cz, kdy jsem se do něj opět ponořil. A právě hudba je mojí další vášní. Jsem sběratel gramofonových desek a vystupuji pod pseudonymem DJ Magič. Hraji převážně žánry jako funk, jazz, soul, hip hop, latin, afrobeat nebo house. Možná to bude někdy znát při výběru hudby na pozadí mých video-receptů. Tak snad se vám hudba, stejně jako recepty, bude líbit.

Napsali o mně:

Ondřej Svoboda alias Pan Vegan
Ondřej Svoboda alias Pan Vegan
Ondřej Svoboda alias Pan Vegan
Ondřej Svoboda alias Pan Vegan

Kontakty

Máte dotaz? Návrh spolupráce? Napište mi!