Síla soucitu: Inspirativní český veganský seriál

Spoustě veganů pomoholy dokumenty a další videa k zásadnímu rozhodnutí vynechat ze svého života živočišné produkty. Mě před lety donutila přemýšlet známá přednáška Garyho Yourofskyho. Pro spoustu dalších mohl totéž znamenat mnohem aktuálnější dokument The Game Changers. A teď může podobným způsobem ovlivnit soucitné duše český seriál Síla soucitu, který motivuje pozitivním způsobem. A sice představuje osobnosti, které svým vlastním příkladem dokazují, že vegan či veganka může být opravdu každý.

V poslední epizodě „Láska ke zvířatům prochází žaludkem“ se představily dvě brněnské kuchařky – Pavla Drlíková a Petra Drábková. V Síle soucitu povídají o tom, jak se dostaly k veganství, proč vaří pouze rostlinně a také dávají nahlédnout do tajů jejich kuchyně. V dalších epizodách se se představí také MMA sportovec, lékařka, a majitelé azylových farem.

Síla soucitu – epizody:

A nezapomínejte, že hlavním účelem projektu Síla soucitu je propagace veganství. Takže určitě sdílejte, případně finančně podpořte. 75% z vybrané částky poputuje na propagaci. Zbylých 25% na pokrytí nákladů spojených se seriálem.